سوالات متداول

برای ثبت نام در دوره‌ها، بر روی دکمه "ثبت‌نام در دوره" کلیک نمایید تا مستقیماً به صفحه ثبت ‌نام بروید. سپس بر روی دکمه "ادامه جهت تسویه حساب" کلیک کنید. اگر سوالی دارید و یا نیاز به مشاوره دارید به شماره تلفن 09940529670 پیام دهید تا کارشنا‌س‌های پشتیبانی، شما را راهنمایی کنند.

خیر، شرکت در دوره ها به هیچ پیش‌زمینه‌ای نیاز ندارد و تمام آنچه باید یاد بگیرید از سطوح مبتدی تا پیشرفته در طول دوره به شما گفته خواهد شد. با این حال بد نیست قبل از شرکت در کلاس، مطالب آموزشی پرانتز را مطالعه کنید.

دوره‌ها به صورت ویدیویی است. بعد از ثبت‌ نام، شما به ویدیوهای دوره دسترسی خواهید داشت و می‌توانید آن‌ها را تماشا کنید.

دوره‌ها را پس از ثبت نام و خرید میتوانید در سایت تماشا کنید و امکان دسترسی به آن ها برای شما وجود دارد.

شما می‌توانید در صفحه دوره خریداری شده برای ما کامنت بگذارید یا برای کارشناسان پشتیبانی پیام ارسال نمایید

از برتری‌های پرانتز این است که تمامی دوره‌ها به صورت کاملا کاربردی و به شما کمک می‌کند با هر سطحی از دانش اولیه بتوانید این مهارت ها را یاد بگیرید. در پرانتز می‌توانید از یک فرد عادی به کارشناس حرفه ای و در آینده به یک مدیر توانمند در حوزه مورد علاقه خود تبدیل شوید. ضمن آنکه با خرید یک دوره به صورت مادام العمر از به روز رسانی‌ها و آپدیت‌های جدید آن دوره، به صورت رایگان بهره‌مند خواهید شد.

بله. دسترسی شما به محتوای دوره دائمی است و شما هر وقت خواستید می‌توانید مجددا به دوره مراجعه کنید و آن را ببینید.

بله، روی دو سیستم مختلف قابل پخش هست.

بله. در صورتی که دوره آپدیت شود یا بخش جدیدی به پکیج اضافه شود، به صورت رایگان در اختیار شرکت‌کنندگان دوره قرار خواهد گرفت.

بله، تمام افراد تا یک ماه پس از خرید هر دوره پشتیبانی رایگان خواهند داشت